Biz Kimiz?

Yemek sektöründe farklı departmanlarda, üretimden servise kadar her aşamada görev almış, işinin ehli, diplomalı, tecrübeli bireylerden oluşan uzman bir ekibe sahibiz.

Catering Network 2014 yılında kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren bünyesinde bir çok müşteri referansı barındırıp, sektöre yeni bir bakış açısı getirmiştir. 

Sunduğumuz bu hizmetin içeriğini tüm şeffaflığı ile ortaya koyuyor, karşılıklı güvene ve memnuniyete dayalı olarak çalışmaya devam ediyoruz. 

 

Bu misyonla ve edinmiş olduğumuz birikimlerle yola çıkarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını net olarak tespit edip, bu ihtiyaçları en doğru şekilde yerine getirmeyi görev kabul ederiz.

 

Mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile çözüm odaklı, ekonomik ve en kaliteli hizmeti müşterilerimize temin etme gayretinde bulunmaktayız. Özetle müşterilerimizin duyduğu gereksinimleri belirleyip, beklentilerin üzerine çıkarak, arzu edilen kaliteyi elde edilmesini sağlayan profesyonel bir ekibiz.

 

Sağlamış olduğumuz hizmetler ise; Yerinde üretim hizmeti, taşıma yemek hizmeti, Paket Yemek Hizmeti, Catering firmaları ve müşterilerimiz için denetleme hizmeti ve farklı bir çözüm veya alternatif arayışında bulunan müşterilerimiz için danışmanlık hizmetidir.