Catering Firmaları

1/2
Catering sektöründe bir ilk: Hizmet ve Portföy Networkü 

Firmanızda yer alan satış ve operasyon ekibinin yönetim yükünü üzerinizden alıyoruz. Sizin adınıza firmanızın yeni müşterilere ulaşması ve müşteri memnuniyetinin takibi için çalışıyoruz. Catering Network Türkiye sayesinde müşteri portföyünüz büyürken bu sürecin iş yükü size yansımaz. Böylece zamanınız ve enerjinizi işinize kanalize edersiniz. 

Catering Network Türkiye, reklam bütçesinden çok daha ekonomik bir yolla sizi onlarca müşteriye bağlar. 

1/3
Beklentiler ve Müşteri Kazanımı

Catering sektörünün en büyük sorunlarından olan müşteri kaybı ve sirkülasyonu konusunda iş ortağınız olacağız.

 

Size sunduğumuz hizmetler sayesinde hem işletmeniz sunduğu kaliteyi koruyor hem de kontrollü ve kalıcı büyüme sağlanıyor.   

 

Bize başvuran işveren firmalar için catering hizmeti araştırma, önerme ve denetleme sistemi ile sizleri müşterinizle buluşturuyoruz.

 

Bu sistem sayesinde, sizinle buluşturduğumuz müşterilerinize sunduğunuz hizmeti, performans / memnuniyet / kalite kriterlerine göre değerlendirip müşteri memnuniyeti ve sizin kazancınızı stabil hale getiriyoruz. 

 

Bizden hizmet almanız durumunda, operasyon yöneticilerimiz, operasyonları sizin adınıza kontrol ederken şu hizmetleri de ücretsiz olarak sunuyoruz: doğru menü planlama, personel eğitimi, isg teknikleri ve hijyen sertifikasyonları.

Tel:  0216 484 47 66 (6 Pax)

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Twitter Social Icon

19 Mayıs Turaboğlu Sk. H.Yazgan İş Merkezi No:4/1 Kadıköy - İstanbul