İşletmeler & Şirketler

1/6
Çünkü herkes kendi işini yapmalı...

Standartlar, Süreklilik ve Kalite

Tarafınıza vereceğimiz teklifin "en doğru" teklif olmasının gayreti ile; İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında, kendi üretim tesislerimizden veya Tüm Türkiye de anlaşmalı olduğumuz 50 den fazla Catering firması aracılığı ile beklentilerinize en uygun olan yemek hizmetini ve çözümlerini tarafınıza sunuyoruz.

"Talep edilen hizmetin içeriğini doğru anlamak, doğru sonuçları beraberinde getirmektedir." Bu bakış açısı ile ilk önceliğimiz, "beklentilerinizi doğru anlamak" olacaktır. Bu doğrultuda, doğru talep   - doğru hizmet misyonu ile "Mutlak Müşteri Memnuniyeti" ilkesine bağlı olarak hareket edip, her zaman en kaliteli hizmeti sağlamaya özen gösteriyoruz.

Mutfak içerisinde kesinlikle donuk ürün ve katkı maddesi kullanmıyoruz. Günlük hal ürünleri ile çalışıp, pahalı olsa dahi kaliteli ürün kullanmaktan vazgeçmiyoruz.

Müşteri memnuniyetini ilk ve değişmez hedef kabul edip, tüm hizmetlerimizde müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunarak, uzun vadeli iş ortaklıkları kuruyoruz.

Yemek hizmetiniz esnasında yemekler ile ilgili iş yükünüzün tamamını üzerinizden alıyoruz. 

Bir çok farklı alternatif ile Yerinde üretim veya Taşıma Yemek Hizmetinizi yerine getiriyoruz.

1/2
Çünkü ne istediğinizi çok
iyi biliyoruz.

Avantajlar?

Denetleme ve danışmanlık ekibimiz, yemek sektörünün genel sorunlarını uzun soluklu saha araştırmalarıyla tespit etmiş profesyonellerden oluşur. Bu sebeple, yaşayabileceğiniz tüm sıkıntıları en ince ayrıntısına kadar tespit edilmiş olup, bu sorunları en aza indirgemede uzmanlaşmıştır. 

Catering Network Türkiye, memnuniyetiniz için tüm süreçleri başından sonuna kadar takip edip sizlere raporlama sunar ve isteklerinizin harfiyen yerine getirilmesini taahhüt eder.

Talep edilmesi halinde, tekli ve çoklu teklif olarak, iki farklı teklif tarafınıza sunulmaktadır. Bu sayede hem piyasa koşullarından haberdar olursunuz, hem de ortak satın alma gücü ile şirketiniz için alınabilecek en uygun fiyat teklifini tek seferde elde etme imkanı yakalarsınız.

Tel:  0216 484 47 66 (6 Pax)

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Twitter Social Icon

19 Mayıs Turaboğlu Sk. H.Yazgan İş Merkezi No:4/1 Kadıköy - İstanbul