İşletmeler & Şirketler

1/6
Çünkü yemek, sevgi gerektirir.

Standartlar, Süreklilik ve Kalite

Tarafınıza vereceğimiz teklifin "en doğru" teklif olmasının gayreti ile; İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında, kendi üretim tesislerimizden beklentilerinize en uygun olan yemek hizmetini ve çözümlerini tarafınıza sunuyoruz.

"Talep edilen hizmetin içeriğini doğru anlamak, doğru sonuçları beraberinde getirmektedir." Bu bakış açısı ile ilk önceliğimiz, "beklentilerinizi doğru anlamak" olacaktır. Bu doğrultuda, doğru talep   - doğru hizmet misyonu ile "Mutlak Müşteri Memnuniyeti" ilkesine bağlı olarak hareket edip, her zaman en kaliteli hizmeti sağlamaya özen gösteriyoruz.

Mutfak içerisinde kesinlikle donuk ürün ve katkı maddesi kullanmıyoruz. Günlük hal ürünleri ile çalışıp, marka listeleri ile tarafınıza tebliğ edilmiş olan kaliteli ürünleri kullanmaktan vazgeçmiyoruz.

Müşteri memnuniyetini ilk ve değişmez hedef kabul edip, tüm hizmetlerimizde müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunarak, uzun vadeli iş ortaklıkları kuruyoruz.

Yemek hizmetiniz esnasında yemekler ile ilgili iş yükünüzün tamamını üzerinizden alıyoruz. 

Bir çok farklı alternatif ile Yerinde üretim, Taşıma Yemek veya Paket Yemek Hizmetinizi yerine getiriyoruz.

1/2

Avantajlar?

Şirketinize ve sizlere sunabileceğimiz en büyük avantaj; Kaliteli malzemelerden oluşan, işinin ehli ustalar tarafından hazırlanan, her daim aynı lezzette kalan, uzun soluklu, hijyenik ürünler ve sürekliliği sağlanmış sürdürülebilir memnuniyet olacaktır.